ADMD Hukuk Bürosu, İstanbul Levent

ADMD Hukuk Bürosu, İstanbul

Analitik, dikkatli, mükemmeliyetçi ve dinamik bir avukatlık bürosu olma hedefiyle yola çıkan MAVİOĞLU & ALKAN Avukatlık Bürosu (ADMD) ticari işletmelere, finans kurumlarına ve bireylere, başta ticari meseleler olmak üzere tüm hukuk dallarında hizmet vermekte olan bir avukatlık bürosudur. ADMD, yabancı sermaye yatırımları, ticaret hukuku uygulamaları ve vergi uyuşmazlıkları konularında yoğun olarak faaliyet göstermektedir.

 • Yabancı Yatırımcılar Türkiye'yi Seçiyor

  Türkiye Avrupa'nın 6. dünyanın 16. büyük ekonomisi haline gelmiştir. Türkiye'nin gayrisafi milli hasılası 2010 yılında 700 milyar doları aşmış ve Türkiye son 8 yılda ortalama %4.8 büyüme hızını yakalamıştır. Türkiye'nin 2011-2017 yılları arasında ortalama büyümesinin %6.7 olması beklenmektedir.

 • Türkiye'nin İnsan Kaynakları Gücü

  Türkiye'nin nüfusu 74 milyon kişiyi aşmıştır. Nüfusun yarısı 30 yaşın altındadır ve yine bu nüfusun 25 milyonu eğitimli ve dinamik insanlardan oluşmaktadır. Avrupa'nın ortalamada en uzun çalışma saatlerine ve en az hastalık izni kullanımına sahip bu işgücü, Avrupa'nın 4. büyük insan kaynağı konumundadır.

 • Türkiye'nin Dinamik Piyasası

  Türkiye çok kuvvetli bir iç pazara sahiptir. Türkiye'de yaklaşık 62 milyon cep telefonu, 35 milyon internet ve 46 milyon kredi kartı kullanıcısı mevcuttur. 2010 yılı itibarı ile Türkiye dünyanın 7. en popüler turizm merkezidir ve yılda ortalama 30 milyon ziyaretçi ağırlamaktadır.

 • Hedeflerimiz

  Analitik, dikkatli, mükemmeliyetçi ve dinamik bir avukatlık bürosu olmaya çalışan MAVİOĞLU & ALKAN Avukatlık Bürosu çalıştırdığı avukat ve üstlendiği vekalet sayısı kapsamında 'büyük' bir büro değildir ve bunu hedeflememektedir. Avukatlarımız, müvekkilleri ile güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı amaçlamaktadırlar.

 • Hizmetlerimiz

  ADMD başta ticari meseleler olmak üzere tüm hukuk dallarında hizmet vermekte olan bir avukatlık bürosudur. Bir ticari işletmenin kuruluşundan tasfiyesine kadar geçen süreçte ihtiyaç duyulabilecek tüm hukuki konularda, avukatlarımızın tamamı İngilizce ve Türkçe dillerinde hizmet sunabilmektedirler.

Hukuk Büromuz

› DEVAMI

MAVİOĞLU & ALKAN Hukuk Bürosu (ADMD) 2004 yılında İstanbul’da faaliyete geçmiştir. Bu tarihten itibaren analitik, dikkatli, mükemmeliyetçi ve dinamik bir avukatlık bürosu olmak için çaba gösteren ADMD, ticari işletmelere, finans kurumlarına ve bireylere, başta ticari meseleler olmak üzere, tüm hukuk dallarında hizmet vermekte olan bir avukatlık bürosudur. ADMD yabancı sermaye yatırımları, ticaret hukuku uygulamaları ve vergi uyuşmazlıkları konularında yoğun olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca ortaklarımız geçmişte uluslararası danışmanlık ve muhasebe şirketlerinde tecrübe edindiklerinden dolayı, ofisimiz yerli müvekkillerinin yanı sıra yabancı müvekkillerine de, hedeflerini verimli bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için hukuk hizmeti vermektedir. Büromuzun tüm avukatları Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet sunabilmektedirler ve büromuz bir avukatın dikkat ve özeni ile uluslararası bir danışmanlık firmasının profesyonel yaklaşımını birleştirerek müvekkillerine hakkettikleri en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

› DEVAMI

Yayınlarımız

› LİSTE › TÜMÜ