Hukuki Uyarılar

İşbu internet sitesi yalnızca bilgi amaçlı olup, bu internet sitesinde bulunan hiçbir bilgi hukuki tavsiye, reklam yada iş geliştirme amacına yönelik değildir.

İşbu internet sitesinde belirtilen bilgiler MAVİOĞLU & ALKAN (ADMD) Avukatlık Bürosu tarafından sadece bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.

İşbu internet sitesinde yer alan ve fikri mülkiyete haiz tüm yazı, materyal ve ofis logosu MAVİOĞLU & ALKAN (ADMD) Avukatlık Bürosuna aittir ve kopyalanması ya da MAVİOĞLU & ALKAN (ADMD) Avukatlık Bürosundan izinsiz olarak kullanılması yasaktır.

İşbu internet sitesi aracılığı ile bilgi görüntülenmesi ve edinilmesi; soru ve talep formu doldurulması ve gönderilmesi MAVİOĞLU & ALKAN (ADMD) Avukatlık Bürosu ortakları ve çalışanları ile hiçbir hukuki ilişki ve/veya avukat-müvekkil ilişkisi doğurmaz.

MAVİOĞLU & ALKAN (ADMD) Avukatlık Bürosu işbu internet sitesinde sunulan hiçbir bilginin içeriği, güncelliği ya da doğruluğu konusunda bir garanti vermemektedir ve ziyaretçilerin bu internet sitesinde yer alan bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri hiçbir eylemden ötürü sorumluluk kabul etmemektedir.

İşbu internet sitesi ve içeriğinde yer alan tüm bilgi ve diğer materyal MAVİOĞLU & ALKAN (ADMD) Avukatlık Bürosu ortaklarına aittir.